XI Edycja Ligi OLAWS sezon 2019

GENERALNA  KLASYFIKACJA 

/./ - punkty weryfikowane

A. - suma punktów po 12 konkurencjach przed weryfikacją

B. - suma punktów zweryfikowanych

C. - suma punktów po 12 konkurencjach po weryfikacji

D. - końcowy wynik po odjęciu 3 najsłabszych konkurencji

GENERALNA  KLASYFIKACJA  OLAWS  2019  -  MĘŻCZYŹNI

M.

Nazwisko i Imię

KONKURENCJE /punkty/

WYNIKI

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

A.

B.

C.

D.

1

 Kopiński Mirosław

17

25

25

12

17

20

17

17

14

 

 

 

164

 

 

164

2

 Szpiter Tomasz

25

20

17

X

20

14

20

25

17

 

 

 

158

 

 

158

3

 Pawłowski Marcin

20

13

20

17

X

X

25

20

25

 

 

 

140

 

 

140

4

 Kocyła Piotr

6

10

12,5

25

15

9

10

14

8

 

 

 

109,5

 

 

109,5

5

 Wilk Marcin

11

17

15

14

X

11

14

12

9

 

 

 

103

 

 

103

6

 Kroczak Damian

9

12

X

10

13

13

15

11

10

 

 

 

93

 

 

93

7

 Kołodziej Adam

14

9

10

20

12

X

13

X

15

 

 

 

93

 

 

93

8

 Widziewicz Mirosław

10

15

9

X

X

9

11

13

12

 

 

 

79

 

 

79

9

 Korzystko Piotr

8

X

14

6

11

7

X

15

13

 

 

 

74

 

 

74

10

 Jokiel Michał

15

X

8

8

X

12

8

10

11

 

 

 

72

 

 

72

11

 Bosakiewicz Tomasz

12

X

12,5

X

X

17

X

9

20

 

 

 

70,5

 

 

70,5

12

 Kozak Mateusz

X

14

X

X

25

15

X

X

X

 

 

 

54

 

 

54

13

 Dorsz Sebastian

X

X

11

15

X

9

9

8

x

 

 

 

52

 

 

52

14

 Seberger Rafał

7

X

X

13

14

X

12

X

X

 

 

 

46

 

 

46

15

 Jóźwiak Piotr

5

11

X

7

X

X

X

X

X

 

 

 

23

 

 

23

16

 Obolewicz Jakub

X

X

X

X

X

25

X

X

X

X

X

X

25

X

X

NKL

17

 Ostręga Robert

4

X

X

9

X

X

X

X

X

X

X

X

13

X

X

NKL

18

 Bernat Bogdan

13

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

13

X

X

NKL

19

 Leśniak Łukasz

X

X

X

11

X

X

X

X

X

X

X

X

11

X

X

NKL

20

 Kret Marian

X

X

X

X

10

X

X

X

X

X

X

X

10

X

X

NKL

21

 Cibor Jerzy

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

NKL

22

 Goździejewski Piotr

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

NKL

 

GENERALNA  KLASYFIKACJA  OLAWS  2019  -  KOBIETY

M.

Nazwisko i Imię

KONKURENCJE /punkty/

WYNIKI

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

A.

B.

C.

D.

1

 Wilk-Dorsz Paulina

15

15

22,5

20

X

25

20

25

25

 

 

 

167,5

 

 

167,5

2

 Zagdańska Kinga

20

17

22,5

15

X

X

25

17

15

 

 

 

131,5

 

 

131,5

3

 Kocyła Teresa

13

14

X

13

14

17

15

15

14

 

 

 

115

 

 

115

4

 Bernat-Michalak Anna

14

X

X

17

15

X

17

20

17

 

 

 

100

 

 

100

5

 Korzystko Iga

12

X

X

25

20

15

X

X

20

 

 

 

92

 

 

92

6

 Hajdun Anna

17

25

X

X

25

20

X

X

X

 

 

 

87

 

 

87

7

 Łukasiewicz Ewa

25

20

X

14

17

X

X

X

X

 

 

 

76

 

 

76

8

 Pleskacewicz Magda

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

X

NKL

Całkowita dokumentacja poszczególnych konkurencji jest dostępna pod numer tel. +48 600 235 150